Новини Донецька

МинВОТ засекретив список осіб, проти яких введені санкції антиросійські

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій відмовився оприлюднювати перелік юридичних та фізичних осіб, стосовно яких ввели нові антиросійські санкцій перед новим роком. Про це свідчать кілька відповідей на запити «Української правди».

«Запитувані відомості є службовою інформацією і розголошенню не підлягають», — йдеться в останньому відповіді.

В попередній відповіді МинВОТ говорилося, що розпорядником запитуваної інформації є Кабмін. Уряд у свою чергу відповіло, що не є розпорядником запитуваної інформації, тому направило отриманий запит в МинВОТ.

Як повідомлялося, 18 грудня 2018 року Кабінет міністрів за поданням МинВОТ вирішив внести пропозицію в РНБО про застосування нових антиросійських санкцій відносно ряду юридичних та фізичних осіб. Санкції повинні були торкнутися 14 юридичних осіб, залучених до постачання матеріалів, обладнання та послуг для заводів оборонно-промислового комплексу РФ на тимчасово окупованих територіях; 23 фізособи, залучених до проведення незаконних археологічних пошукових робіт на об’єктах культурної спадщини або взяли участь у заходах, спрямованих на легітимізацію незаконної окупації Криму і Севастополя. Санкції повинні були бути застосовані до російським підприємствам та підприємствам з країн Європи, що забезпечує діяльність ТОВ «Титанові інвестиції» в Армянську на території Криму; юрособам, залученими до організації перевезень через порти «Темрюк», «Кавказ» і Керченську поромну переплаву і фізособам, які є керівниками/засновниками юридичних осіб, залучених до незаконного будівництва транспортного переходу через Керченську протоку. 26 грудня 2018 року Рада національної безпеки і оборони України ввів додаткові санкції.

Источник

Most Popular

To Top