Новини Донецька

Мінздрав відсторонив ректора Донецького медуніверситету від виконання обов’язків

Міністерство охорони здоров’я відсторонило від виконання обов’язків ректора Донецького медуніверситету Петра Кондратенко, — повідомляє «Без купюр».

Як йдеться у наказі, він відсторонений на виконання рішення Шевченківського суду, який задовольнив клопотання правоохоронців.

Обов’язки ректора покладені на декана медичного факультету №1 Донецького національного медвуза Олександра Герасименка.

Як повідомлялося раніше, 7 лютого посадовим особам Донецького Національного медичного університету і, зокрема, ректорові Петру Кондратенко було оголошено про підозру в отриманні хабарів за оформлення іноземних студентів.

У свою чергу ректор ДНМУ Петро Кондратенко заявляв про те, що вважає погрози і переслідування «отзеркаливанием» тих звинувачень, які він озвучив на адресу фірми-рекрутера «Українські освітні послуги», яка, на його думку, діяла у змові з міжнародним відділом університету в Крапивницком під «покровительством» Головного слідчого управління СБУ.

За словами Кондратенка, погрози на свою адресу він чув безпосередньо від співробітника СБУ Шеванденкова Андрія Юрійовича, який також згадував ім’я заступника начальника СУ СБУ Кравченко.

Також ректор повідомив, що формальним приводом для обшуку стало звинувачення в незаконному використанні ним і його дружиною Мариною Конькової автомобілів, у той час як були вилучені всі документи міжнародної діяльності університету. Ректор впевнений, що це було зроблено з метою ускладнити університету судові перспективи щодо розкритої їм схеми незаконної міграції іноземних студентів.

Источник

Most Popular

To Top