Новини Донецька

Місцеві бюджети Луганщини отримали в своє розпорядження більше 2,9 мільярдів гривень

2 мільярди 911 мільйонів гривень надійшло до загального і спеціального фондів місцевих бюджетів Луганщини протягом 2018 року. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ГФС в Луганській області.

Так, надходження доходів загального фонду місцевих бюджетів Луганщини склали 2 мільярди 870 мільйонів гривень податків і зборів. Темп приросту надходжень до 2017 року склав 12,9 відсотків, що в грошовому вираженні складає більше 328,7 мільйонів гривень. Зазначено, що зростання надходжень досягнуто по всіх бюджетоутворюючих податків.

Зокрема, за результатами наповнення бюджетів громад 2 мільярди 99 мільйонів гривень отримано за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб. Цей показник порівняно з минулим роком більше на 201,9 мільйона гривень. Сплату єдиного податку представники малого бізнесу забезпечили в розмірі 347,5 мільйонів гривень, що перевищує минулорічний результат на 58,7 мільйонів гривень.

«Додаткові кошти, які отримали територіальні громади Луганщини в своє розпорядження, дозволять у фінансовому плані вирішити чимало питань щодо їх соціального та інфраструктурного розвитку», — зазначили у відомстві.

Источник

Most Popular

To Top