Новини Донецька

Молдова відкликає свого посла в РФ

Республіка Молдова відкликає свого посла в Російській Федерації Андрія Негуцу. Інформацію про це підтвердив радник по зв’язках з пресою Міністерства закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Олександру Ройтман, — передає Укрінформ.

Про причини відкликання посла буде повідомлено додатково.

Раніше Надзвичайний і Повноважний посол РФ в Молдові Олег Васнецов був викликаний в Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції, де йому була вручена нота протесту у зв’язку з відмовою у доступі членів молдавської делегації до звільненим з афганського полону молдавським громадянам.

У ноті, зокрема, підкреслюється, що влада РФ відмовляються також повідомити місцезнаходження молдавських пілотів і надати інформацію про стан їх здоров’я.

МЗС Молдови заявив, що молдавська сторона залишає за собою право звернутися в міжнародні організації у зв’язку з діями російської влади.

Посол Росії повідомив при цьому, що молдавські пілоти знаходяться під заступництвом однієї з неурядових організацій, а уряд РФ не втручається в цей процес.

Напередодні делегації Молдови, що знаходиться в Москві для надання допомоги молдавським пілотам, було відмовлено в доступі до них.

У 2015 році на території Афганістану був збитий молдавський вертоліт. З трьох знаходилися на борту пілотів один загинув, а двоє залишилися в живих потрапили в полон до афганських талібів.

Источник

Most Popular

To Top