Молодший син Гонтарєвої вступив в Королівський коледж Лондона

Молодший син Гонтарєвої вступив в Королівський коледж Лондона

07.12.2018

За рік навчання Микити екс-глава Нацбанку платить 610 000 гривень. Микита Гонтарев, фото: facebook.com

Нещодавно «Країна» писала про те, що 54-річна Валерія Гонтарєва, колишня керівниця Національного банку України, з 1 жовтня проживає у Великобританії. Разом із сином вона орендує двокімнатну квартиру в Лондоні. Йдеться про молодшого сина Микиту, який у минулому році закінчив Британську міжнародну школу (British International School) у Києві і, як ми і прогнозували, продовжив навчання за кордоном.

В тему: Валерія Гонтарєва. Блиск і махінації королеви монет

«Країна» дізналася, який внз для здобуття вищої освіти вибрав син екс-голови Нацбанку.

Нагадаємо, що Валерія Гонтарєва у Великобританії працює в Інституті міжнародних відносин Лондонської школи економіки (London School of Economics (LSE). Консультує центробанки з питань монетарної і валютної політики. Але її син вибрав інше місце для навчання.

Як виявилося, Микита Гонтарєв поповнив ряди іноземних студентів Королівського коледжу Лондона (king’s College London). Зараз це другий за величиною лондонський коледж, який займає п’ять кампусів, розташованих в самому центрі міста. Дипломи внз котируються у всьому світі.

Як стало відомо «Країні», хлопець обрав факультет International Development (міжнародне співробітництво).

Вартість роки бакалаврату тут £17050 або 610 000 гривень за курсом НБУ на 07.12.2018 року.

Підтвердження нашій інформації ми знайшли у популярній соціальній мережі для ділових контактів LinkedIn, де є профіль Микити Гонтарєва.

Зазначено, що хлопець у серпні цього року працював асистентом голови Департаменту фінансової стабільності НБУ, а до цього в липні 2017 року — в Лондоні був помічником керуючого активами компанії FPP Asset Management LLP.

Що стосується освіти, то Микита після закінчення школи в Києві, навчався у приватній англійської Taunton School (приватна школа в околицях Тонтона), диплом якої дозволив йому вступити до британського вузу.

Зазначимо, що Микита Гонтарєв приймає активну участь у змаганнях з настільного тенісу. Вже будучи студентом Королівського коледжу Лондона, він представляв свій вуз в змаганнях серед англійських університетів — British National University Championship.

Микита Гонтарєв (праворуч) зі своїми однокурсниками, фото: facebook.com

Хто ще навчається в Англії?

Діти багатьох українських політиків вибирають Великобританії для отримання освіти і проживання.

Як ми вже писали, нещодавно старша дочка прем’єр-міністра Гройсмана отримала посвідку на проживання в Британії. Юлія Гройсман відкрила фірму в Лондоні і оформила там право на постійне проживання. Тепер вона може претендувати на британське підданство. Молодша дочка політика — Христина Гройсман теж знаходиться в Лондоні. Пару років тому вона стала студенткою приватної школи-пансіонату CATS College і в цьому році вже повинна була вибрати вуз і вчинити. Як свідчать рекламні брошури коледжу, будь-який випускник цієї приватної школи-пансіону може стати студентом кращих вузів Великобританії, таких як «Кембридж» і «Оксфорд».

В тему: Володимир Гройсман. Темні плями в біографії спікера Верховної Ради

Доньки-двійнята Петра Порошенка надійшли в закордонні вузи: Саша Порошенко отримує освіту на економічному факультеті в Університетському коледжі Лондона (UCL — University College London), а її сестра Женя обрала факультет «Анімація» в University of the Arts London. Їх брат Міша Порошенко закінчує навчання в «Конкорд коледжі» у місті Шрусбері.

Також скандальний слідчий Дмитро Бут відправив старшу дочку в Англію на навчання. Заступник начальника Головного слідчого управління Нацполиции платить 1,5 млн грн в рік за навчання.

В тему: Навчання сина Порошенко в Англії подорожчало до півтора мільйонів гривень

Молодший син Гонтарєвої вступив в Королівський коледж Лондона оновлено: Грудень 7, 2018 автором: Redactor
Источник

Most Popular

To Top