Головні новини

Мосійчук після скандалу з документом загрожує себе спалити, в Мережі зраділи

Народний депутат від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук заявив, що підпалить себе на трибуні Верховної Ради із-за інциденту з пояснювальною запискою до постанови про «присвоєння» Уляною Супрун повноважень міністра.

Про це він написав у своєму Facebook.

«Як я повинен довести свою правоту? Підпалити себе під посольством США? На трибуні ВРУ? Я це зроблю! І ви теж будете винні», — відповів він, коментуючи звинувачення голови ЦПК Віталія Шабуніна.

Користувачі соцмереж в коментарях не вірять, що Мосійчук не причетний до інциденту і запропонували піднести каністри з бензином, щоб Мосійчук зміг зробити задумане.

Також на заяву Мосійчука відповіли активіст Сергій Стерненко і голова благодійного фонду «Повернися живим» Віталій Дайнега.

Нагадаємо, керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін розповів, що пояснювальну записку до постанови про «присвоєння» Уляною Супрун повноважень міністра готували на комп’ютері народного депутата від Оппоблока Олександра Долженкова. У свою чергу, народний депутат від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук заперечує цей факт.

5 лютого Уляна Супрун була відсторонена за рішенням Окружного адміністративного суду Києва. Кабінет міністрів і президент Петро Порошенко виступили в підтримку Супрун. Також на її усунення відреагували посольства Великобританії, Швейцарії і США. Ініціатором позову про усунення Супрун був Ігор Мосійчук.

«>

13.02.2019
07:37
Источник

Most Popular

To Top