Головні новини

На Донбасі пропав фотограф: бойовиків і ЗМІ Росії знову звинуватили у брехні

Українські військові розвінчали черговий фейк, запущений проросійськими бойовиками на Донбасі і розтиражований виданнями російської пропаганди.

На цей раз брехня торкнулася італійського фотожурналіста Роберто Травано, чий знімок загиблого на Донбасі бійця ВСУ був визнаний кращим на фотоконкурсі Tokyo International Foto Awards.

Незабаром після того, фотографія старшого сержанта Сергія Кобченко отримала «золоту» нагороду, російські портали, включаючи федеральні, з посиланням на терористів заявили про «зникнення Роберто Травано під Маріуполем» перед католицьким Різдвом. В українському міністерстві оборони повідомили, що фотожурналіст особисто спростував цей фейк.

«Хочемо заспокоїти всіх наших читачів і повідомити, що Роберто Травано сам особисто зв’язався з нами і повідомив, що він живий і здоровий, вчасно повернувся з України додому в Італію, щоб разом з родиною відсвяткувати Різдво і новорічні свята», – повідомили в оборонному відомстві 11 січня.

Військові підкреслили, що хвиля дезінформації була піднята на тимчасово окупованих РФ районах українського Донбасу, і закликали вітчизняні та європейські ЗМІ до пильності та не піддаватися на провокацію російських спецслужб.

Також в Міноборони висловили вдячність іноземним журналістам з багатьох країн, включаючи Італію, які за підтримки української влади відвідали район проведення Операції об’єднаних сил та особисто побачили наслідки російської агресії проти України.

«>

11.01.2019
13:15
Источник

Most Popular

To Top