Головні новини

На Донбасі воює двійник Шевченка

В мережі опублікували фото двійника українського поета Тараса Шевченка. Про це повідомляють у групі «93-я ОМБр Холодний Яр» у Facebook.

«Вилитий «Кобзар»! Це перше, що спадає на думку, коли бачиш Володимира з міста Тальне Черкаської обасті, бійця 93 бригади Холодний Яр. Схоже, так подумали не тільки редактори цієї сторінки. Адже в мирному житті людина брав участь у конкурсі двійників Тараса Григоровича, який проводили Брати Капранови. І став його переможцем! Та ще й прізвище у нього, як у поета – тараса Шевченка. Не дивно, що і побратими називають товариша Тарасом», – йдеться в повідомленні.

Сам Володимир також розповів про свою схожість з поетом.

“Знайомі запропонували поїхати в Київ на конкурс. Проти мене виступав артист, який постійно грав ролі Шевченка, але я все одно зайняв перше місце. Мені накладали грим, клеїли штучні вуса. Після цієї події я вирішив відпустити власні. Потім я грав Шевченко в Черкаській філармонії. Повинен був виступати в Києві, але почався Майдан і війна», – поділився двійник.

Також Володимир Шевченко розповів, що хотів піти захищати Батьківщину ще в 2014 році, проте його не взяли в ряди військовослужбовців, навіть не дивлячись на те, що у нього була військова спеціальність – «командир радіовзвода» і «командир танка Т-80». Служив строкову та надстрокову службу в Німеччині. Однак у 2015 році двійникові поета все ж вдалося потрапити в 93 бригаду.

“В своїй громадянській позиції Володимир такої ж безапеляційний, як і Тарас Григорович. Боєць вважає, що війна на Донбасі може закінчитися тільки перемогою», – йдеться в повідомленні.

Сам військовослужбовець заявив: “Без перемоги світу не буде. Тих, хто не згоден, треба поставити на місце, цих заблуканих овець треба вчити. Вони і так вже багато лиха наробили. А тим, хто йде на нас з зброєю – дати по соплям. Тоді буде порядок».

Крім цього, «Тарас» упевнений, що Донбас – це істинно українська земля. І якщо б не було російської армії, Україна б давно перемогли, за лічені місяці ще в 2014 році.

“Щодо переговорів – ні, дорогі друзі, так воно не буде! Росіяни нас завжди зневажали і недооцінювали. У мене колись були знайомі з Росії. Говорили мені: «Ви, хохли, як телиці – вам кільце в ніс, і повернув, куди треба». Але ми не такі прості! І війна це довела. Правильно Тарас говорив: «Ще повіє огонь новий з Холодного Яру»», – процитував поета Володимир.

«>

13.02.2019
08:39
Источник

Most Popular

To Top