На Київщині керівники внз вимагали гроші у студентів-іноземців – Олігарх

У п’ятницю, 7 грудня, правоохоронцями викрито злочинну схему одного з університетів Київщини, керівний склад якого легализовывал на території України іноземців і надалі, зловживаючи наданими повноваженнями, обмежував права студентів, вимагаючи неправомірну вигоду. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з повідомлення прес-служби прокуратури Київської області.

Так, ректор і проректори університету вимагали неправомірну вигоду з іноземних студентів університету, а саме грошові кошти за невідрахування з університету і неотмену виду на проживання, штучно створюючи перешкоди і погрожували депортацією.

Зазначені особи, систематично з 2016 року до моменту викриття правоохоронними органами, вимагали з іноземних студентів неправомірну вигоду в сумі 3000 доларів США з кожного.

Крім цього, встановлено, що зловмисники за грошову винагороду організовували незаконне переправлення осіб через державний кордон України шляхом надання запрошень на навчання у вузах, без дотримання мети запрошення.

Учасники злочинного угрупування затримані при отриманні неправомірної вигоди.

В ході обшуків, вилучено: види на проживання, грошові кошти в сумі 20 000 доларів США, оригінали паспортів іноземних громадян, «чорну бухгалтерію».

Правопорушникам повідомлено про підозру у ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 368-3, ч. 3 ст. 332 КК України (вимагання неправомірної вигоди посадовими особами юридичної особи приватного права у складі організованої злочинної групи та незаконне переправлення осіб через державний кордон України організованою групою з корисливих мотивів).

В даний час вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Як повідомлялося раніше, на Київщині СБУ затримала двох фіскалів за вимагання $3 тисяч


Надрукувати
Павло Полтавченко
«ОЛІГАРХ»
Источник

Most Popular

To Top