Новини Донецька

На Київщині в електричці троє молодиків влаштували дебош: охоронець відкрив вогонь

Троє п’яних зловмисників напали на працівника воєнізованої охорони у електричці, намагаючись відібрати зброю, але стрілець відкрив вогонь і поранив їх. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Зазначається, що 12 лютого о 17:30 на зупиночній платформі Карапиши-2 в перший вагон приміського електропоїзда сполученням Миронівка — Козятин зайшли три людини, які під дією алкоголю або наркотичних речовин перебували у вкрай агресивному стані.

Спочатку молоді люди порушували громадський порядок і ображали пасажирів, потім взялися знищувати салон електрички і спробували проникнути в кабіну керування рухомим складом.

Між зупинками Лютарский і станцією Ольшаниця злочинці зірвали стоп-кран і зупинили електричку, після чого спробували виламати двері в кабіну машиніста.

В кабіні в той час знаходився озброєний стрілець стрілецької команди станції Миронівка, який добирався до станції Сухоліси, щоб заступити на охорону вантажного поїзда з номенклатурним вантажем. Він вийшов до агресивних молодих людей і звернувся до них з вимогою припинити протиправні дії, попередивши хуліганів про можливості застосуванні ним зброї в разі продовження цих дій.

«У відповідь зловмисники вчинили напад на працівника воєнізованої охорони, намагаючись відібрати зброю. Щоб припинити агресивні дії, які представляли загрозу безпеці пасажирів приміського електропоїзда, локомотивної бригади і його життя, стрілок після двох попереджувальних пострілів застосував табельну зброю на ураження»,- відзначають в компанії.

Отримавши відсіч, порушники на станції Ольшаниця вийшли з електрички і спробували втекти. Однак правоохоронці, які прибули на виклик залізничників, затримали групу нападників, яким 30-32 роки.

При цьому з’ясувалося, що всі зловмисники отримали поранення, двоє — незначні, а третій — тяжкий. Зараз він знаходиться в реанімації.

Випадок розслідується Рокитновским райвідділом поліції. Відкрите кримінальне провадження, ведуться слідчі дії.

Источник

Most Popular

To Top