Головні новини

На кордоні з Україною 100 тисяч військових РФ. У Міноборони оцінили ймовірність повномасштабної агресії

Російська Федерація зосередила на кордоні з Україною майже 100 тисяч військових, які пройшли навчання та бойове злагодження.

Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ехо України” розповів міністр оборони України Степан Полторак.

“Така загроза (повномасштабної агресії – Ред.), на жаль, існує. І одна з причин, чому необхідно було вводити воєнний стан, як раз була загроза відкритої агресії. В чому проблема? Сьогодні Росія на кордоні з Україною зосередила 26 батальйонно-тактичних груп, а зараз ще 3 – це вже 29. Це практично 100 тисяч осіб. Але це не просто люди, які там зібралися, люди, які не пройшли певну школу і підготовку. Це люди, які пройшли навчання, пройшли бойове злагодження”, – сказав він.

“У них є певний запас ресурсів, боєприпасів, пального і харчування для того, щоб розпочати широкомасштабну військову агресію. На всю територію України, за даними розвідки, у них просто вже немає на кордоні, але у них є можливість дуже швидко угруповання, яка стоїть на кордоні, значно посилити. І вони це роблять кожен день, перекидаючи літаки ближче до кордону, зосереджуючи танки на наших кордонах, розгортаючи нові частини”, – додав Полторак.

“>

07.12.2018
07:36
Источник

Most Popular

To Top