На Львівщині підозрюваного у жорсткому вбивстві суддя відпустив додому спати

Це вже якась недуги у суддів. Може, то як кір передається від суду до суду?

Цього разу в. о. голови кам’янка-Бузького суду Маркіян Самсін не знайшов часу (чи бажання) зверни запобіжний для підозрюваного у вбивстві старенької жінки (86 р).

У суботу ввечері у кам’янка-Бузькій 25-річний раніше судимий чоловік прийшов додому до пенсіонерки, щоб полагодити якусь побутову техніку. Альо щось старенька не ті сказала, і він її забивши до смерті києм. Втік. Але поліцейські знайшли. Зізнався. Оголосили підозру. Заніс слідчий клопотання про обрання запобіжного до суду.

Суддя Самсін почав вчора десь приблизно о 16:00 засідання з обрання запобіжного, але, наскільки мені відомо, без якихось внятних пояснень перервав і переніс засідання на сьогодні на ранок.

Можливо суддя мав якісь поважні причини!? Але це все ж не вкладається в голові. Це підозрюваний у вбивстві. Він не був затриманий на місці злочину (а через певний годину), відтак поліція змушена відпустити його додому. (так, отакий закон).

Утримувати його у відділенні не мають права – це незаконно. Хто і як має його стерегти впродовж ночі? Може суддя? А якщо він «стане на лижі»?

Сучасне законодавство помножене на специфічну поведінку окремих суддів породжує якийсь правовий сюр.

І долучаю фото судді, для якого підозрюваний в умисному вбивстві має можливість йти на всі чотири, – це нормально.

«>

Источник

Most Popular

To Top