Головні новини

На розправу до бандерофашистам: Ще однієї української зрадниці РФ відмовила в статус політбіженця

«Волонтеру ДНР» Ірині Воронцової, громадянці України, яка виїхала в РФ і проживала в Санкт-Петербурзі, російська влада відмовилися надати статус політбіженця.

Про це повідомили в соцмережі Twitter.

Інформацію підтверджують фото відповідного документа, виданого МВС країни-агресора.

Доля коллаборационистки викликала у спостерігачів іронічні відгуки.

«На розправу до бандерофашистам. Що, знову? Ні, зупиніться, забирайте їх собі, нам одній Бойко вистачить. Ще баландою їх потім за рахунок платників податків годувати», — написав зокрема журналіст Денис Казанський з Донецька, який проживає нині в Києві.

«Доведені факти усвідомленого пособництво терористам слід карати серйозними термінами. Ми занадто лояльно ставилися до сепаратизму і це вилилося в захоплення Криму і Донбасу», — написав інший користувач.

Воронцова російська. Народилася і жила в Україні. Відома як активіста Націонал-більшовицької партії Едуарда Лимонова. Неодноразово була організатором і учасником антиукраїнських акцій. У 2009 році вийшла заміж за громадянина РФ і переїхала в Росію. У 2014 році отримала посвідку на проживання. Планувала отримати статус політбіженця. Після початку російської агресії бере активну участь у зборі допомоги терористичним утворенням «ДНР» і «ЛНР». У лютому 2015р. разом з чоловіком вирушила на тимчасово окуповані території Донбасу. Її чоловік Андрій брав участь у бойових діях на боці бойовиків у складі батальйону «Пятнашка». Ірина «волонтерила».

По поверненні до РФ продовжила займатися політикою. Була затримана поліцією на несанкціонованому мітингу. Після цього у неї почалися проблеми з російською владою. 30 листопада їй був закритий в’їзд до РФ строком на 3 роки, а 18 грудня анульований дозвіл на проживання. Але про це Воронцова дізнається тільки 21 грудня.

Спроба оскаржити дії влади ні до чого не привела.

Тепер їй загрожує депортація в Україну. Дані на Воронцова розміщені на сайті «Миротворець».

Нагадаємо, що антиукраїнська пропагандистка Олена Бойко, виселена з Росії за порушення міграційного законодавства арештована судом на 2 місяці.

Раніше повідомлялося, що Бойко затримано Службою безпеки України. Відомо, що, починаючи з 2014 року жінка поширювала в інтернеті антиукраїнські матеріали, закликала до порушення територіальної цілісності держави, провокувала протистояння між громадянами за політичним принципом.

«>

13.02.2019
17:44
Источник

Most Popular

To Top