Новини Донецька

НАБУ направило до суду справу про розкрадання коштів, виділених для переселенців

Один з чиновників Київської облдержадміністрації витратив гроші від ЄС, призначені на облаштування соціального житла для переселенців, на модернізацію приватної нерухомості. Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

«Детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом розкрадання коштів, виділених для внутрішньо переміщених осіб», — йдеться в повідомленні.

Наголошується, що 11 лютого обвинувальний акт стосовно начальника Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації направлено в Печерський районний суд Києва.

Чиновнику інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

19 грудня 2018 року посадовій особі Київської ОДА і його захисникам відкрили матеріали кримінального провадження для ознайомлення.

Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють з січня минулого року після передачі справи з Бориспільської місцевої прокуратури з навчанням.

«У подальшому, в ході досудового розслідування, детективи ініціювали проведення інвентаризації активів Служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА та прийняли заходи забезпечення, що дозволило реально відшкодувати збитки на загальну суму понад 7 млн грн шляхом повернення майна в комунальну/державну власність»,- зазначили в НАБУ.

Источник

Most Popular

To Top