Новини Донецька

Начальник райвідділу виконавчої служби взяв на лапу півмільйона

Начальник районного відділу державної виконавчої служби у Дніпропетровській області затримали працівники облуправління захисту економіки Нацполиции та Криворізької місцевої прокуратури №2 під час отримання неправомірної вигоди. Про це повідомляє Нацполиция України.

Згідно з повідомленням, керівник районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області вимагав від підприємця неправомірну вигоду за сприяння у перемозі на торгах при реалізації нерухомості.

Встановлено, що за «вирішення питання» щодо перемоги на торгах чиновник вимагав 500 000 гривень неправомірної вигоди. За вказану суму гарантувалася не тільки перемога, але і можливість придбання нерухомості за заниженою вартістю.

Сьогодні, 12 лютого, начальника районного відділу державної виконавчої служби затримали працівники Нацполиции та Криворізької місцевої прокуратури №2 під час отримання неправомірної вигоди. Останній отримав від представника комерційної структури 500 000 гривень, які були вилучені правоохоронцями.

Затримали правопорушника біля входу в адмінбудівлю районного відділу державної виконавчої служби.

Заходи з викриття та документування протиправної діяльності проводилися в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, — йдеться у повідомленні.

Источник

Most Popular

To Top