Головні новини

Надання Томосу про автокефалію для ПЦУ підняло рейтинг Порошенко, — Бекешкіна

Надання томосу про автокефалію Православної Церкви України вплинуло на рейтинг чинного президента Петра Порошенка, частково підвищивши його.

Про це в ефірі Громадського ТВ повідомила Ірина Бекешкіна, директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Кучеріва.

На запитання ведучого, вплинуло на рейтинг Порошенко надання томосу про автокефалію Української церкви, яке він ініціював, Бекешкіна відповіла: «Томос дійсно зіграв свою роль: ми з «Центром Разумкова» проводили останнє опитування, польовий етап закінчився 25-го грудня, 28-го ми презентували результати. Події, пов’язані з Томосом, були в нашому опитуванні. У нашому дослідженні рейтинг Порошенко дійсно зріс на 4%, він вже відірвався за межі статистичної похибки на друге місце. Тобто, цей ефект був».

Вона додала, що іншими важливим питанням є те, як довго рейтинг Порошенко протримається на цьому рівні.

«Я не думаю, що він буде знижуватися, але чи буде він рости? А очевидно, що є необхідність його зростання, тому що зараз рейтинги низькі у всіх, навіть у лідера виборчих перегонів (Юлії Тимошенко — ред.). у якої, я не пам’ятаю, щоб за 3 місяці до виборів були такі низькі рейтинги», — сказала Бекешкіна.

Соціолог підкреслила, що для підняття рейтингу Порошенко необхідні інші фактори, крім Томосу.

«Наскільки Томос буде впливати — це питання відкрите. Потрібні також інші фактори … але виборча кампанія ще не почалася, президент ще не представив свою програму, свої пропозиції, власне, він ще не зареєструвався», — сказала вона.

«>

11.01.2019
22:00
Источник

Most Popular

To Top