Головні новини

Найгірший сценарій: головнокомандувач ЗС Литви пояснивши наслідки ескалації війни в Україні для Європи

Головнокомандувач збройними силами Литви Йонас Вітаутас Жукас заявивши, що в Україні наразі йде війна, а збільшення масштабів російської агресії проти України буде найгіршим сценарієм. Відповідну заяву він зробив в ході українсько-литовського марафону «Разом до перемоги», який транслював канал «Прямий».

Відповідаючи на питання про наслідки масштабного вторгнення російських військ в Україну для Литви, командувач зазначив, що такий сценарій зачепить усю Європу.

«Такий сценарій – це найгірший сценарій. Якщо це буде, тоді ми вже не повернемося до обговорення політичної ситуації. Це буде важливо для всіх, не тільки для нас, а і для Латвії, Естонії, для всієї Європи. Це дуже великий конфлікт і велика армія. Я вважаю, що треба якось запобігти цьому. І ми розуміємо, що дороги назад немає і треба боротися за те, щоб цього не трапилося», – заявив він.

Говорячи про реальну ситуацію, яка наразі склалась в Україні, Жукас заявив, що мова йде про війну. «Це війна. Там є багато загиблих людей. І це дійсно військові дії. Це такий сценарій. Пам’ять пам’ятаємо, коли ввійшла армія Росії, вони говорили, що це не вони, і це якісь невідомі люди зайшли. А зараз ми бачимо, що це війна. І дай Боже, щоб дійсно не почалася справжня війна», – підсумував командувач литовськими ЗС.

«>

13.01.2019
10:19
Источник

Most Popular

To Top