Головні новини

Напівроздягнений босий 3-річна дитина знайдений на вулиці Полтави

Співробітники правоохоронних органів Полтави виявили на одній з вулиць міста босого, напівроздягненого 3-річного хлопчика, який перебував там без нагляду дорослих. Журналісти дізналися про це з повідомлення, поширеного прес-службою поліції в соціальній мережі Facebook.

«Патрульні негайно прибули на виклик і були шоковані, адже дитина бігав по снігу без взуття і в легкому одязі. Голодного і замерзлого хлопчика доставили додому. Як виявилося, батьки малюка часто зловживають спиртними напоями і безліч разів притягувалися до адміністративної відповідальності, мати має судимість за кримінальний злочин», — сказано в повідомленні. В результаті, працівниками підрозділу ювенальної превенції на матір дитини були складені відповідні адміністративні матеріали.

Нагадаємо, вчора в лікарню п. р. т. Перегинськ була доставлена 4-місячна дівчинка без ознак життя. Як виявилося, напередодні вночі її побив п’яний вітчим за те, що дитина плакала і заважав йому спати. З ранку дитині стало погано, і мати викликала швидку допомогу, але врятувати дитину вже не представлялося можливим.

«>

13.01.2019
10:01
Источник

Most Popular

To Top