Нацгвардія «зам’яла» скандал з забудовником квартир на Печерську

Нацгвардія «зам’яла» скандал з забудовником квартир на Печерську

06.11.2018

Юрій Аллеров

Керівник Національної гвардії України Юрій Аллеров погодив заміну житлового комплексу, в якому військові повинні були отримати квартири. Як вже писав SKELET-info, тоді замість квартир в ЖК «Аристократ» на Печерську військовослужбовців відселили на околицю Києва. Різниця в ціні становила понад 100 млн гривень, йдеться у розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бигусом».

Так, в 2000-х роках Внутрішні війська (нинішня Нацгвардія) передали майже гектар землі на території військової частини 2260 на вулиці Євгена Коновальця, 34 під будівництво житлового будинку.

За умовами договору нацгвардейцы повинні були отримати 20% готових квартир і частина паркомісць. В угоді з забудовником від 2015 року мова йде про 50 квартирах, площею понад 4000 квадратних метрів і 30 паркоместах.

Але восени 2016 року, коли забудовник «Укрбуд Девелопмент» вже закінчував будувати будинок, Аллеров підписав додаткову угоду, за якою нацгвардейцы замість нерухомості на Печерську отримують 65 квартир в ЖК «Оберіг» на околиці міста — в промисловій зоні біля станції метро «Червоний хутір».

Таким чином різниця в ціні становила понад 100 млн гривень. Хоча за документами цей обмін був не просто рівноцінним, але і навіть вигідним для Національної гвардії.

«Пояснень обміну квартир у Нацгвардії відразу декілька. Перша і основна — хотіли отримати нерухомість в об’єкті вже зданому в експлуатацію, а не в тому, що добудовується Ще одна…

взагалі межує з абсурдом. Бо Нацгвардія не має права надавати військовослужбовцям паркомісця. Наявність їх в ЖК «Аристократ» і стало ще однією мотивацією до обміну», — йдеться в матеріалі.

Крім цього, журналісти з’ясували, що через кілька місяців після квартирного обміну дочка Аллерова Катерина Пустиннікова стала власницею позашляховика Grand Cherokee 2015 року випуску, який коштує приблизно 1,5 мільйона гривень, а також оформила на себе квартиру в новобудові ЖК «Микитська Слобода» приблизно такої ж вартості. Аллеров запевнив, що його дочка працювала у фармацевтичній компанії і заробляла 2 000 доларів в місяць.

Але інформацію про роботу Пустиннікової в фармкомпаниях журналістам в інтернеті знайти не вдалося: єдина офіційна згадка про неї — реєстрація підприємця в кінці 2016 року, Пустиннікова займається нібито правом та офісної діяльністю у Львові.

У результаті найбільшу вигоду від операції з обміном квартир отримав забудовник. Як зазначає експерт з містобудування Георгій Могильний «Укрбуд Девелопмент» — найбільший партнер МВС в будівництві.

«Фактично, «Укрбуд Девелопмент» веде майже всі будівництва головного управління МВС у Києві житлових будинків. Мінімум об’єктів буде 5. По купі об’єктів «Укрбуду» відкриті кримінальні справи, які розслідує Головне управління МВС. І при цьому, воно, по суті, є бізнес-партнером компанії, проти якої веде розслідування. Причому кримінальних справ багато. Насправді, тут немає політики. Тут чистий бізнес». – зазначив Могильний.

Раніше SKELET-info повідомляв, що детективи Національного антикорупційного бюро перевіряють дані про отримання донькою Аллерова джипа і квартири.

Крім того повідомлялося, що бійці Нацгвардії охороняють «бурштинові» місця і самі ж їх копають.

В тему: Лаються з першого дня. Чи вдасться Порошенко забрати Нацгвардію у Авакова

Фонд з оточення Курченко будує будинки для СБУ в Закарпатті

SKELET-info

Нацгвардія «зам’яла» скандал з забудовником квартир на Печерську оновлено: Листопад 6, 2018 автором: Redactor
Источник

Most Popular

To Top