Головні новини

Наявність подвійного громадянства у Насирова не викликає сумнівів — Кабмін

Лист-відповідь посольства Великобританії на запит про наявність у Романа Насирова подвійного громадянства було складено на території України і не потребував легалізації як офіційний документ. Про це йдеться в апеляційному заяві Кабінету міністрів України та Державної фіскальної служби на рішення про поновлення Насирова на посаді глави ГФС.

Зокрема, в апеляційній скарзі зазначається, що посольство підтвердило наявність у Романа Насирова британського паспорта з 2012 року, а саме лист-відповідь за підписом міжнародного офіцера зв’язку Національного кримінального агентства Великобританії Патріка Торкингтона від 11.01.2017 було складено на території України, та у відповідності з міжнародною Конвенцією, що скасовує вимогу легалізації документів, додаткового підтвердження не підлягало.

Також в апеляційній скарзі зазначається, що суд не запитав оригіналу документа Міністерства фінансів і відразу поставив під сумнів його достовірність, чим порушив норми процесуального права при прийнятті рішення.

«Сукупність доводів, викладених в апеляційній скарзі, свідчить про те, що при прийнятті цієї постанови судом неповно з’ясовані обставини, що мають значення для справи, висновки суду не відповідають дійсним обставинам справи, а також мало місце порушення норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи», — йдеться в апеляційній скарзі.

Таким чином, Кабінет міністрів України та Державна фіскальна служба вимагають скасувати рішення Окружного адміністративного суду Києва від 11 грудня 2018 року за позовом Романа Насирова щодо поновлення його на посаді глави ГФС.

Нагадаємо, 9 січня Кабінет міністрів України та Державна фіскальна служба у Шостому апеляційному адміністративному суді оскаржили рішення суду про поновлення Романа Насирова на посаду голови Державної фіскальної служби.

«>

11.01.2019
13:22
Источник

Most Popular

To Top