Головні новини

Названа сума боргу, за яку українців будуть позбавляти субсидій на послуги ЖКГ

Органи соцзахисту будуть відмовляти в призначенні субсидій на наступний рік при наявності заборгованості за опалювальний період більше 340 гривень і терміном більше одного місяця.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

«Ми передбачили певну систему контролю за сплатою громадянами житлово-комунальних послуг. Як відомо, субсидії призначаються до кінця опалювального періоду. Тобто термін дії призначених зараз субсидій — до 30 квітня 2019 року. У травні при зверненні громадян щодо оформлення субсидій на наступний рік, або при визначенні права на отримання субсидій в автоматичному режимі, коли не потрібно окремо звертатися, органи соцзахисту населення будуть отримувати інформацію від постачальників послуг про наявність простроченої заборгованості», — сказав директор Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

Він додав, що якщо сума простроченої заборгованості складе більше 20 неоподатковуваних мінімумів, зараз це 340 гривень, і термін прострочення буде більше одного місяця, то житлова субсидія не призначатиметься.

«>

13.02.2019
21:45
Источник

Most Popular

To Top