Недитячі ігри на дитячих майданчиках Кривого Рогу

Недитячі ігри на дитячих майданчиках Кривого Рогу

06.11.2018

У Кривому Розі розгорівся скандал навколо встановлення дитячого майданчика в районі будинку № 40 по вулиці Ньютона, передає krivbass.city. Дійшло до бійок з «титушками» і втручання депутатів.

Справа в тому, що установка дитячого майданчика – ініціатива народного депутата від БПП Костянтина Усова. Але його команда не тільки не погодила з жителямиокрестных будинків місце встановлення майданчика, але і початку роботи без належних документів на прибудинковій території. Люди збунтувалися від такого безпредела.Жителі микрорайна Карачуни в Кривому Розі стверджують, що дитячі майданчики «від народного депутата» не безпечні, були випадки травмування дітей.

Якість самих майданчиків також викликає підозру. «Гроші освоєні великі, понад 500 тис грн, а реально собівартість майданчика ледь дотягує до 35 тис, нехай навіть 100 тис з усіма «відкатами». Чистий прибуток з одного майданчика – 400 тис грн, бюджетних грошей. Адже це не гроші особисто Костянтина Усова, а субвенції з держбюджету «, — каже блогер Олена Березенко.

Замість того, щоб піти на зустріч виборців і врахувати їх побажання, нардеп Усов вирішив силою нав’язати людям свою дитячу площадку. Її прийшли встановлювати не будівельники, а представники охоронної фірми «Спрут сек’юріті».

За словами громадського активіста Кіріла Носова, новоявлені «будівельники» виявилися добре відомими в місті «титушками», які брали участь у бійках у парку Гданцівський, рейдерському захопленні ГПП «Кривбаспромводопостачання» та ін.

Чому ж нардепу від БПП «Солідарність» знадобилося залучати «титушню» до такої банальної історії як становлення майданчики? Справа в тому, що Костянтина Усова вже останніх півроку пресследуют корупційні скандали (реконструкція парку Гданцівський, ремонт ПК «Карачуни» та ін). Потрібна позитивна картинка для виборів. Тому команда нардепа вирішила силою ощасливити жителів, тому як депутату дуже потрібно.

 

Недитячі ігри на дитячих майданчиках Кривого Рогу оновлено: Листопад 6, 2018 автором: Redactor
Источник

Most Popular

To Top