Головні новини

Нефьодов, Геращенко і Гусовський брали участь у переговорах про створення нового громадсько-політичного руху

Сьогодні, 7 грудня, у малому залі кінотеатру “Жовтень” відбулася зустріч прихильників освіти нового суспільно-політичного руху, який потенційно планує в майбутньому переформатуватися в політичну партію. Про це LB.ua стало відомо із власних джерел.

Так, участь у зборах брали депутат Київради, виключений з фракції “Самопоміч”, Сергій Гусовський, прихильники його нової депутатської групи в Київраді “Київська команда”, народний депутат від фракції “Народний фронт” Антон Геращенко, заступник міністра економіки Максим Нефьодов, журналіст Юрій Бутусов, представники Інституту майбутнього, а також колишній міністр економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса. Всього – близько 150-200 чоловік. Модератором зустрічі виступив Олексій Гончарук, представлений як доктор філософії в галузі права, юрист і голова компанії BRDO (на офіційному сайті компанія позначена як «офіс ефективного регулювання”).

Як повідомив співрозмовник LB.ua спілкування проходило при приглушеному світлі. Центральною темою обговорення було створення нового суспільно-політичного руху під назвою “важливі Люди”. Рух, як стало зрозуміло з пролунав, планує надалі перерости в політичну партію, яка “має намір співпрацювати з будь-яким президентом”, хто б не виграв президентські вибори. У руху нібито вже є 500 прихильників в регіонах і ніби вже зрозумілий механізм фінансування суспільно-політичного утворення.

Також увазі учасником був запропонований документ, іменований як “маніфест українських лібералів”, в якому головними завданнями позначено “виведення швидкими темпами України з соціально-економічної кризи до рівня найбільш розвинених демократій світу”. З назви документа випливає, що партія планує зайняти ліберальну нішу. Основою її ідеології заявлено пріоритет людини-громадянина, а суспільство має базуватися на свободі особистості, рівність і диктатурі права. Пропонується мінімізувати роль держави в економіці, залишивши за ним правоохоронну функцію, забезпечення правосуддя і базової соціальної допомоги, а також представництво в міжнародних відносинах.

“>

07.12.2018
22:38
Источник

Most Popular

To Top