Головні новини

Невідомі, які вчора під Києвом викрали молодого чоловіка, можуть бути його знайомими

Невідомі, які вчора в Київській області викрали молодого чоловіка, можуть бути його знайомими. Про це в ефірі «112 Україна» заявив прес-секретар поліції Київської області Микола Жукович.

За даними Миколи Жуковича викрадачі спочатку спілкувалися між собою, а потім силоміць заштовхали молодого чоловіка в машину і виїхали з міста.

«Ми знаємо, що люди спочатку спілкувалися між собою, а потім його силоміць посадили в автомобіль. Можливо, вони були знайомі. Зараз ми ці деталі з’ясовуємо у рідних. Були свідки, вони опитані. Їх свідчення враховуються», — сказав Микола Жукович.

Стало відомо ім’я молодого чоловіка, якого вчора викрали.

Відомо, що Миколу схопили біля його магазину пива «Хмільний» на вул. Богдана Хмельницького, 5 с. Святопетровское. Хлопця силою заштовхали в машину марки Citroen Space Tourer темно-коричневого кольору з номером АА5234ВХ і поїхали в невідомому напрямку.


 

Як повідомляє «Інформатор», у відкритій базі автомобільних номерів МВС номер машини Citroen 2016 року випуску, на якій відвезли людини, не значиться.

Викрадений Микола Куликов був одягнений у чорну куртку і сірі спортивні кросівки.

Всіх, хто володіє будь-якою інформацією про викрадення або місцезнаходження викраденого, просять звернутися в поліцію. У той же час поліція оголосила план «Перехоплення».

«>

11.01.2019
15:02
Источник

Most Popular

To Top