Головні новини

“Ні сорому, ні совісті”: туроператор JoinUp потрапив у скандал через українських військових

Популярний в Україні туроператор JoinUp потрапив у черговий скандал з-за відмови повертати гроші військовим за заброньовані тури.

Як розповіла народний депутат України (“Самопоміч”) Анна Романова на своїй сторінці у Facebook, існування подібних компаній несе загрозу національній безпеці.

“Ось я тільки розслабилася. Радію, що Куяльник тепер курорт. А тут – на тобі! Знову “Джоин Ап”! Не повертають гроші нашим бійцям у зв’язку з передчасним відмовою від туру, пов’язаних з мобілізацією з-за військового стану! Немає слів. Існування подібних “туроператорів”, які обманюють українців, партнерів за кордоном, наживаються на бійців – загроза національної безпеки країни”, – підкреслила Романова.

Вона оприлюднила скріншот листування, де говориться, що туроператор мало того, що відмовляється повертати гроші, так ще й не надає жодних документів про вже здійснені оплати.

“Це вже занадто! А ні сорому, ні совісті, ні розуму!” – обурилися українці в коментарях.

Нагадаємо, що цей туроператор останнім часом часто потрапляє в скандали. Ті, що купили путівки в Хургаду (Єгипет) у JoinUp більше доби чекали літак, але так і не вилетіли на відпочинок. Всього реєстрації на рейс чекали близько 200 осіб.

У жовтні стало відомо, що JoinUp не виплатив з 2014 року компанії з ОАЕ “Royal Park Tourism Services” борг у розмірі близько 3,5 мільйона доларів

“>

06.12.2018
18:58
Источник

Most Popular

To Top