Новини Донецька

НКРЭКУ проведе позапланову перевірку КП «Бахмут-вода»

Звернення мешканця Бахмута на урядову Гарячу лінію призвело до позапланової перевірки КП «Бахмут-вода». Про це повідомляє «Вечірній Бахмут» з посиланням на відповідне рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ).

Згідно з документом, у зверненні на Гарячу лінію від 28 листопада 2018 року житель Бахмута Ст. Мамальтеров повідомив, що водоканал порушує дев’ять пунктів діючих ліцензійних умов.

У рамках виконання рішення, прийнятого 12 лютого 2019 року, регулятор буде перевіряти дотримання КП «Бахмут-вода» ряду пунктів Ліцензійних умов щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг», «Про питну воду, питному водопостачанні та водовідведенні», інших законодавчих актів, що регулюють діяльність у сфері природних монополій у сфері централізованого водопостачання та водовідведення,

Зокрема, НКРЭКУ перевірить відповідність закладених у тариф втрат води з фактичними, виникають перерви у водопостачанні, наявність договорів із споживачами, проведення незалежного аудиту компанії і факт його публікації, заявлену та фактичну чисельність і кваліфікацію персоналу, наявність сертифікованої лабораторії, яка проводить контроль якості подається в місто води та ін.

Источник

Most Popular

To Top