Головні новини

«Носіть з собою розписку»: в Україні спалахнув ажіотаж із-за нових правил сексу

Українці влаштували ажіотаж у мережі, які вступили в силу поправок до Кримінального кодексу щодо насильства і зґвалтування. В народі їх назвали новими правилами сексу.

Люди перетворили новину про законодавчі нововведення в привід для масових жартів, якими вони активно діляться на Facebook і в Twitter.

«Отримав перше замовлення на написання секс-розписки», — з сарказмом написав у своєму статусі адвокат Денис Фетисов.

Крім того, в суспільстві вже придумали імпровізований документ, який нібито потрібно буде підписувати перш, ніж вступити з ким-небудь в статевий зв’язок.

Їм поділився журналіст Владислав Антонов. «Роздрукуйте і носіть з собою ручки, пліз!» — прокоментував він веселе народне творчість.

Користувачі мікроблога Twitter також почали активно коментувати пікантну тему в жартівливій манері. «А це що ж, тепер замість: «Дорогий, у тебе є «захист»?», будуть питати: «Люба, у тебе дозвіл на секс з собою?» «Сьогодні вступив в дію закон про секс. Відтепер письмовий дозвіл зніме ризики для чоловіка. Хотілося б уточнити, в законі є щось про абонемент на секс і про підпис нотаріуса?», «Терміново! Це важливо! Друзі, дайте посилання, де завантажити бланк документа «Дозвіл на секс», — пишуть українці в стьобні постах.

 

Разом з тим, деякі користувачі мережі з обуренням поставилися до несерйозного ставлення співгромадян до нових законодавчих вимог, зазначивши, що згоду на секс є цілком нормальним обов’язковою умовою у всіх цивілізованих країнах.

«Бісять предпубертатные жарти про дозвіл на секс. Прикиньте, щоб комусь щось всунути, треба уточнити, а можна! Не знали?»— обурилася журналіст Анастасія Шкала.

«В Україні тепер потрібно буде отримувати дозвіл на секс. Ну, так. Як і в будь-якому іншому цивілізованому суспільстві, де поважають і дотримуються елементарні права людини», — аналогічну думку висловила одна з користувачів Twitter.

«>

11.01.2019
17:34
Источник

Most Popular

To Top