Новини Крымнаша: найсмачніший пломбір був у Нквсівців

Окупанти в Херсонесі встановили безліч підставок для плакатів з цитатами «великих». Підставки нагадують шибениці з табуретками. Готуються…

1. Голосіївський районний суд Києва 5 листопада на два місяці заарештував колишнього голови Апеляційного суду АР Крим Валерія Чорнобука, який продався окупантам з потрохами, але вони його викинули. Зараз Чорнобук заперечує всі звинувачення.

2. Батьки постраждалих в керченській коледжі дітей скаржаться на невиплату компенсацій, незважаючи на бадьорі заяви окупантів про те, що вони «виплатили компенсації всім постраждалим під час нападу на політехнічний коледж в Керчі» (2 відео).

3. Окупанти і вата в Сімферополі вчора відзначили «День народної єдності». Відзначали зі зброєю, яке традиційно дали в руки дітям. А футболочки «НЕНАВИСТЬ» дітям в гримерці ФСБ-пікчерз видадуть, якщо шо (фото). Сьогодні ж до Сімферополя прибув черговий неканонічний хресний хід секти РПЦ з іконою Божої Матері «Скорботна Сімферопольська».

4. Севастополь. Знесення окупантами чергового ринку. Покращилось багатьом помітно: “Помилуйтеся на те, як уряд міста утискає простих громадян, позбавляючи їх єдиного місця роботи. Багато років існує «Сталінградський ринок», а, виявляється, його «не існує зовсім, а люди все це час платили податки, з яких частина, природно, йшла в бюджет міста та у пенсійний фонд. У багатьох підприємців патенти оплачені до кінця року, а за фактом дозволили працювати до 7 листопада 2018. Людей позбавляють єдиного джерела доходу без будь-яких компенсацій і не надають ніякого альтернативного місця для роботи. Людям не дають спокійно спродатися. У кіосках просто відрізали світло, і підприємці змушені використовувати малопотужні джерела освітлення. Я вже мовчу про те, що місцеві жителі проти знесення ринку, де вони купували свіжі продукти харчування за доступними цінами, не такі, як у супермаркетах, і промислові продукти» (фото-скрін).

5. Севастополь. Як перестати іржати? Сам напаскудив — сам обурений! Споконвічний, мабуть: “З приводу поста про ринки. Я кожен рік на все літо приїжджаю в Севастополь з Москви, і кожен раз насолоджуюся продуктами, купленими у черговий бабульки на ринку з свого господарства. Шановні севастопольці, будь ласка, не зносити ринки, а просто приведіть їх в порядок, оскільки та ж сама бабулька не зможе орендувати приміщення в торговому центрі. У нашій країні в торгових центрах на прилавках лежить ОДНА ІМПОРТНА ХІМІЯ, яку неможливо їсти. 98% цих продуктів є не МОЖНА. І тому я їжджу в Крим з дитиною кожен рік, щоб поїсти справжніх продуктів з городу, а не імпортну гуму. Повірте, в Москві ви з вогнем не знайдете натуральних продуктів, навіть за великі гроші. Бережіть ринки» (скрін).

6. Кислота не пройде! Окупанти почали обносити парканом з колючим дротом кислотонакопитель біля Армянська. Тим часом місто знову накрило: “Для всіх, кому пахне, виходьте зараз подихати свіжим повітрям, як на 1 вересня. Дихаю — аж голос пропадає. Мммм», «Вийшла в 4 ранку, і офігела сьогодні. Реально смерділо, як на 1 вересня!!!», “Згодна. Приїхали сьогодні в 3:45 ранку, запах жахливий. Дитина погано себе почуває», «Провокатори! Вночі сплять люди, а не дихають на вулиці», «Так, вночі смерділо сірководнем. Причому сильно», «Ми всі помремо» (фото і скрін).

7. Незважаючи на поставлений паркан і зниження температури, люди в Армянську задихаються: “Всі обіцянки нашої влади не збуваються!! Холоди прийшли, а ситуація не змінюється! Сьогодні сильно відчувається печіння у роті, щипит мову!!!! Коли все це скінчиться, що буде з нашими дітьми?????!!!!!!!!!!», «ХИМАТАКА», «Тут писати про це — нерви свої не щадити. Відразу налітає бригада, якій нічого і ніколи не смердить. І будуть просто «довбати» опонентів по всіх фронтах», «(Ольгинец пише) Так хто вам заважає, валіть звідси!» (скрін).

8. Ватник з Керчі, подорожуючи по материковій Україні, зрозумів, що картинка з російського зомбоящика докорінно відрізняється від реалій: “Шановні жителі керчі, це для тих, хто дуже не любить Україну, а також наших братів і сестер, хто «ВІРИВ» у велике майбутнє. Продовжуючи свій двомісячний тур по братській країні, я сьогодні прибув в один з обласних центрів (прим — Житомир). Люди дуже ввічливі і порядні, крім дуже «ВБИЛА» чистота і порядок, урни та сміттєві контейнери, безкоштовні концерти зірок на вулиці і т. д. Не будемо про верхівці країни, я про простих людей. Спілкувався я з багатьма людьми, говорив, що з Криму, люди сприймали і розуміли дуже тепло». Коментарі: “Кацапи — це ланцюгові пси без своєї думки. Кинуться на все, як скажений пес, що їм покажуть в кремлі-ЗМІ. Стадо», «(за поребрика пише) Ви думаєте, що такі урни з’явилися б в Криму, будь Україною? Та щас», «Чет не видно патріотів росії. А як захищати велику державу! Одні кацапи, дивлюся, пишуть», «Респект», «Хороший пост», «ВСЕ йшло за планом, але спрацював стадний рефлекс. Скрізь добре, де керівництво країни піклується про людей. Привіт братам і сестрам в Україні», «Україну люблять, але не люблять тих, хто стоїть у влади України», «При чому тут Україна? Ми не любимо Уряд і Раду в Україні» (фото-скрін).

9. Євпаторія. Новий фонтан втомився: “Вчора з нагоди державного свята був на міській площі, і просто прозрів. Музичний фонтан, який нещодавно збудували, вже капітально ремонтують. У зв’язку з чим питання: він дуже погано був побудований спочатку або хтось відмиває гроші?» (скрін).

10. Окупанти в Херсонесі встановили безліч підставок для плакатів з цитатами «великих». Підставки нагадують шибениці з табуретками. Готуються… (фото). В шоці навіть ватники: “Чисто поржать. Той випадок, коли гроші є, а мізків немає. Позорище. І це я ще про дерев’яні будиночки, так що нагадують понаехавшему директору музею Суздаль, скромно мовчу. Тому що кипариси в діжках — це розрив шаблонів. Максимальний репост каліцтва від директора Херсонеса, щоб до мінкульту дійшло» (скрін).

11. Севастопольські пропагандоны повідомляють про новини процвітання і розпиляних мільярди: “Перший реконструйований з 2014 року парк в Севастополі — парк Анни Ахматової деградує і валиться з космічною швидкістю. При цьому губернатор Дмитро Овсянніков звітує про неї перед Москвою як про видатного досягнення свого уряду і унікальному громадському об’єкті. Все це повною мірою відноситься до благоустрою Севастополя. Свежеукатанный просідає асфальт одразу за катком. Розмітка стирається через тиждень. Нові лампочки перегорають прямо в руках монтера. А парк імені Ахматової розсипається в прах, як ніби рік тут йде за десять» (фото).

12. Сімферополь. Річка Салгир обміліла настільки, що чистити її можна просто одягнувши болотні чоботи! Але навіщо так себе обтяжувати, подумали окупанти (фото).

13. Крим. Каміння. Небо. Голови кримчан… 1695-ий день поспіль.

P. S. “найсмачніший пломбір був у Нквсівців. Розстріляють, бувало, кого-небудь, і в ларьок за пломбіром. На вулиці спека, сонце світить в очі, птахи щебечуть. Нквсівці мружаться, посміхаються один одному, ловлять мовою краплі станув пломбіру на дні вафельного стаканчика… Гарний був час, добре», — написав севастополець.

Facenews

Most Popular

To Top