Головні новини

Обмеження на продаж авто, розмитнених за пільговим акцизу, більше не діють

В Україні обмеження на продаж автомобілів, розмитнених згідно із законом 1389-VIII («3251»), більше не діють. Про це повідомляє депутат Роберт Горват.

У свідоцтві про реєстрацію автомобіля, розмитненого до 25 листопада 2018 року по пільговим акцизу, передбачені обмеження на продаж. Зокрема, там говориться, що його продати можна лише через один рік з моменту реєстрації. Якщо продати раніше – доведеться заплатити весь акцизний збір. Пільги – пільгами, але державний бюджет потрібно наповнювати.

Роберт Горват стверджує, що зараз таке обмеження вже не діє. Автомобілі можна продавати стільки раз в рік, скільки захочеш. Це випливає з поправок, внесених у Податковий кодекс.

Між тим, Сервісні центри МВС ще не проводять заміну свідоцтв про реєстрацію автомобілів, що були розмитнені за пільгами «Закону 3251». Чому? За даними AUTO.RIA, з-за того, що не отримані відповідні роз’яснення від Міністерства фінансів та інших відомств. Тобто знову вся справа в чиновницької бюрократії, з-за якої страждають прості українці

“>

07.12.2018
20:38
Источник

Most Popular

To Top