Головні новини

Одного разу прилетівши додому, ти можеш виявити одне тотальне МАУ на всю країну, – Фурса

Суб’єктивний злий текст, написаний в нічному небі, після того як група товаришів з боями і якимось дивом опинилася в літаку, приїхавши в аеропорт затягнутого смогом Пекіна в 12 годин ночі, щоб в 3.30 вилетіти додому (дуже заздалегідь приїхавши) і виявивши, простоявши годину в черзі на здачу багажу (адже чекін був давно зроблений по інтернету), що авіакомпанія скасувала їх квитки, самовільно прийнявши рішення за них про те, що тепер вони полетять в 11 дня і через Франкфурт, залишивши їм самим робити вибір, як провести цей залишок ночі і не спромігшись попередити клієнтів про таких незначних на думку авіакомпанії зміни в графік. Ми взагалі суб’єктивно сприймаємо цей світ…

В Україні є приклад поганої якості – авіакомпанія МАУ. Ось той випадок, коли є солідарна думка всіх споживачів – МАУ це погано. Авіакомпанія курця. Причому не можна говорити, що МАУ це погано тому що українська авіакомпанія МАУ і тому обов’язково буде погано. Ні, в Україні є багато бізнесу світового рівня, з високим рівнем якості. Це особливо добре відчуваєш в нічному небі, коли літак забирає тебе додому з Азії. Більше того, в Україні, мабуть, одна з самих дешевих мобільних зв’язків у світі, чудовий інтернет і багато іншого. Український бізнес може. Слово «українська» в назві – не вирок.

Бути авіакомпанією курця – це свідомий вибір авіакомпанії МАУ.

У світі є приклад, коли споживачі щорічно називають авіакомпанію найгіршою в світі. Британці постійно називають Райаэйр найгіршою авіакомпанією. І продовжують користуватися її послугами. Масово. Майже як українці з МАУ. Але є одна велика різниця. Чесність. Райнэйр спочатку обіцяє, що сервіс буде га..але, загалом таким собі буде сервіс. Але все буде дуже дешево. Дешево і сердито. І клієнт робить вибір. У британців є вибір і джентельмен і леді роблять вибір між респектабельним British Airways і Райнэйр знаючи розклади. А оскільки люди в Британії вміють рахувати гроші, тарифний геноцид у них ще є і вони звикли економити, то дуже часто вибирають лоукостер. І отримують сервіс, за який платять. Все чесно. На відміну від МАУ.

Систему характеризує не помилка, а реакція на помилку. В світі постійно відбувається так званий овербукінг.
Це коли авіакомпанія продає більше квитків, ніж місць у літаку. У розрахунку на статистику, адже хто-то завжди запізниться. І трапляється так, що людей виявляється більше, ніж місць у літаку. Що робить тоді авіакомпанія здорової людини? Вона пропонує пасажирам угоду. Вона пропонує полетіти іншим рейсом, даючи взамін якийсь пряник. Прямо в аеропорту. Пропонуючи пасажиру компенсацію у вигляді певної грошової суми, номера в готелі і інших приємних дрібниць. І часто перебувають пасажири, які згодні на таку угоду. Проблема вичерпана. У вас може навіть станеться заміна літака і ви змушені поставити на рейс меншу модель. Це, звичайно, говорить про те, що у вас повний бардак, але все можливо. Але тоді ви зробите все, щоб пасажири дізналися про це заздалегідь і не проводили ніч в аеропорту, висипаючи в готелі і чекаючи рейс, який ви їм запропонували, витрачаючи гроші, які ви їм зразу ж виплатили компенсації. Тому що ви знали про це годин за 10 до рейсу як мінімум, в той момент коли менша модель вилетіла з Києва…

Що робить МАУ? Компанія просто викреслює на свій розсуд пасажирів з рейсу, ставлячи їх перед фактом. При цьому вибирає українців, розуміючи, що тим захистити свої права буде важче. Вона не пропонує компенсації, не селить в готелі. Просто викреслює. Кидає свого клієнта. По-чому, тому що користується своїм все ще монопольним становищем. По-чому, тому що просто по-іншому не може. Так звикли.

Це принцип роботи. Це образ думки. Кинути якщо можна. А якщо не можна – все одно кинути. Це корпоративна культура будь-якого бізнесу Коломойського. Який чесно заявляв, що борги платять тільки труси.

А тепер про The. Ze. Зе. Після новорічної ночі і очікуваної несподіванки від головного коміка країни, багато сформулювали своє неприйняття його кандидатури тим, що він клоун, шоумен, у нього немає досвіду і команди (не Рейган він) і тому він поганий президент. І так, для економістів перегляд пари хвилин його інтерв’ю з одним відомим теледеятелем, де він розмірковує про МВФ, звичайно було болем. Але проблема якраз в іншому. Проблема не в тому, що у нього немає команди. А в тому, що вона у нього є. І всі розуміють, що це за команда. Це ті люди, які спочатку довели до банкрутства авіакомпанії Аеросвіт, а тепер рулять в МАУ. Це ті люди, які керували Приватбанком, зробивши з нього величезну піраміду і виводячи мільярди доларів з країни. Це ті люди, які роками доїли Укрнафту, продаючи собі нафту дешево. Це згуртована і єдина команда менеджерів. Під керівництвом розумного, зухвалого і на жаль безпринципного людини. Команда Зе — найвідоміша команда в країні. І з боями потрапивши на літак МАУ розумієш, що прилітаючи в один момент додому, ти можеш виявити одне тотальне МАУ на всю країну. І програма у цієї команди завжди одна. І її не напишуть всією країною. Вона давно сформована в голові людини, зараз втік в Ізраїль.

Так, в Україні величезний запит на нові обличчя в політиці і сильна втома від осіб старих. Проблема в тому, що замість нового обличчя нам пропонують стару пошарпану маску. Маску, яка має прикрити все це безсоромність. Зе авіакомпанію, Зе банк, Зе телеканал. Маску, за якою немає цінностей. А є лише ціна.

І коли про тебе намагалася витерти ноги Зе Авіакомпанія, коли ти як платник податків дорого заплатив за роботу Зе Банку, то найменше ти хочеш дати покерувати Зе Команді. Як би талановито і технологічно вони не привертали до себе людей, втомлених від бездарної української еліти.

«>

12.01.2019
18:34
Источник

Most Popular

To Top