Головні новини

«Охорона в частці з злодіями!» У Києві розгорівся скандал з відомим супермаркетом

У Києві активізувалися кишенькові злодії, які обкрадають людей у великих супермаркетах.

Як повідомляє в Facebook «Київ Оперативний», кишенькові злодії почали майже на постійній основі стали грабувати відвідувачів ТЦ «Гулівер».

«У п’ятницю (8 лютого) з одним стали жертвами кишенькових злодіїв — у друга вкрали гаманець. Помітили майже відразу. Все відбувалося на території супермаркету Сільпо. Звернулися до охорони, ті сказали дзвонити в поліцію. У поліції сказали «чекати». Поки чекали поліцію, виявилося, що ще мінімум чотири людини стали жертвами кишенькових злодіїв тільки за останню годину. Вкрадені три телефону і ще один гаманець», – розповів свою історію потерпілий.

Чоловік повідомив, що пізніше він помітив підозрілого чоловіка, який їв їжу прямо з прилавків.

«Пізніше я помітив, як він охоче суне свої руки людям в кишені. Покликав охорону, вони йти відмовилися, сказали, що це не їх повноваження! Я вирішив стежити за злодієм далі. Час від часу він зустрічався з невисокою жінкою років сорока, схоже, передавав награбоване, щоб не приносити через вихід. На самій крадіжці зловити виродка не вдалося — не знайшов нічого в кишенях чоловіка, який проходив повз нього. В результаті, затримати його не вдалося», – додав він.

Facebook

Повідомляється, що поліція прибула через три години, але злодій уже зник.

«Протокол складали не про крадіжку, а про втрату! При цьому, спочатку поліція пішла щось обговорювати з охороною. Камери нам показати відмовилися, навіть в присутності поліції — «начальник охорони у відпустці», так нам сказав адміністратор магазину. В результаті довелося піти без результату, провівши п’ять годин в Сільпо», – скаржився потерпілий.

Зазначається, що 12 лютого в «Сільпо» знову була поліція, здійснено ще кілька крадіжок.

«Крадіжки продовжуються, а охорона супермаркету своєю бездіяльністю їм у цьому успішно допомагає!» – уклав потерпілий від рук злодія чоловік.

У мережі активно коментували пост, повідомляючи, що можливо охорона магазину в частці з злодіями.

«Типова схема, охорона в частці. Це називається оренда майданчика. Платять охорони за те, щоб «попрацювати». І якщо «камери не працюють» і «начальник у відпустці» — то це 100% тому підтвердження», – написав Євген Молчанов.

«Роздрукуйте плакат «цього магазину грабують відвідувачів під заступництвом охорони Сільпо» та на хороший суперклей приклейте до супермаркету. Це дасть більший ефект. В іншому випадку залишається тільки ламати ніс і злодієві і охорони, оскільки вона в частці 100%», – зазначив Роман Бак.

«>

13.02.2019
09:11
Источник

Most Popular

To Top