«Охоронна фірма «Зеніт» без конкурсу отримала підряд на охорону кладовища у Броварах Київської області

Поспіль майже на 200 тисяч гривень за надання послуг охорони міського кладовища в Броварах без конкурсу віддали ТОВ «Охоронна фірма «Зеніт».

Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міськради Київської області уклало договір з ТОВ «Охоронна фірма «Зеніт» на надання послуг по охороні міського кладовища за адресою вул. Олега Онікієнко, 136 р. в Бровари. Вартість договору склала 198 тис. гривень.

За ці гроші компанія забезпечуватиме цілісність і схоронність майна кладовища до кінця 2019 року, а також забезпечить пропускний режим на території кладовища та контроль за ввезенням і вивезенням майна. Щоправда, договір не передбачає охорону в період з 3:00 до 7:00, що дивно.

Читайте також: «Поліграфкомбінат «Україна» проводив держзакупівлі без проведення тендеру

Зазначимо, що з даної закупівлі конкурс не проводився, в системі Prozorro лише опубліковано звіт про укладеному договорі.

Згідно з даними аналітичної системи YouСontrol, компанія ТОВ «Охоронна фірма «Зеніт» була зареєстрована у вересні 2015 року. Її засновниками є Городній Олександр Анатолійович, Шкуропадский Борис Борисович і Шкуропадский Олег Миколайович. Статутний фонд складає 1000 гривень. За словами Бориса Шкуропадского, у цій охоронної організації значаться колишні бійці АТО.

При цьому за період трохи більше трьох років свого існування, ТОВ «Охоронна фірма «Зеніт» уклало 7 договорів з розпорядниками бюджетних коштів на загальну суму 1,4 млн гривень. Всі підряди було отримано без конкурсу – всі закупівлі проведено «звітами».

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про публічні закупівлі, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

За матеріалами: kievvlast.com.ua

 

Теги: Охоронна фірмі Зеніт

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Most Popular

To Top