Новини Донецька

Окупанти визнали, що тільки в «ДНР» не вистачає понад 7,5 тисяч медпрацівників

Медичним установам в так званій «ДНР» не вистачає понад 7,5 тис. медичних працівників. Цей факт визнала фейковий «міністр охорони здоров’я ДНР» Долгошапко Ольга, — повідомляють сепаратистські ЗМІ.

«Що стосується середнього медичного персоналу – понад 7,5 тисячі осіб. Зараз наближається черговий випуск в медуніверситеті, але це всього 158 студентів-лікарів, 44 педіатра. Величезна нестача кадрів існує в районних і сільських лікарнях», — визнала «міністр».

За її словами, «проблема з медичними кадрами стоїть дуже гостро».

«Наприклад, в Горлівці є міська лікарня № 2, в якій працює відділення гемодіалізу. У них на даний момент функціонує 16 діалізних місць, це 32 пацієнта на добу, нещодавно було прийнято рішення про відкриття ще 4 додаткових місць. Але основна проблема в тому, що всі ці місця обслуговує один лікар. І ми змушені так працювати, оскільки зобов’язані надавати допомогу», — сказала міністр.

Долгошапко також поскаржилася, що рівень заробітної плати медичних працівників у «республіці» дуже низький.

«Для сравнени, фіксована мінімальна заробітна плата у починаючого лікаря в межах 5 тисяч рублів. У досвідченого лікаря з 30-річним стажем фіксований рівень заробітної плати максимальний 6700… Скажіть, як можна прожити на ці гроші?» — задала риторичне запитання «глава моз».

Источник

Most Popular

To Top