Олег Михайлик: правда потрібна усім нам або чому я у Німеччині

Нещодавно Прооперований у Німеччині одеський громадський діяч Олег Михайлик прийшов до тями та подякував лікарям, друзям та всім, хто не був байдужим до його непростої ситуації.

Слова подяки він записавши на своїй сторінці у Фейсбуці та заявив, що операція не доволі складною. Дещо складнішою, ніж передбачали лікарі в Україні та Німеччині, оскільки довелося видалити разом із кулею ще й частину легені. Взагалі операція тривала більш ніж 5 годин. Та все вже позаду, він почувається задовільно, хоча й дуже засмучений станом речей в Україні. Він заявив, що завдяки повній індиферентності та бездіяльності українських правоохоронних органів він вимушений був шукати правди та справедливості за кордоном.

«Доброго дня, мої друзі! Навіть я ще в катетерах, альо температура трохи спала. Тому вирішив одразу написати для тих, хто за мене переживає та хвилюється. Приємно виявилось, що таких людей дуже багато. Трохи про саму операцію. Вона виявилась дійсно набагато складнішою, ніж ми в Україні та лікарі у Німеччині попередньо очікували. Куля була дуже глибоко в тканині легені та ще прикрита аортою. Саме цю аорту куля розірвала після пострілу, причинивши мені велику втрату крові та клінічну смерть. Тому німецьким лікарям довелося вскривати купу клітину та видалити частину легені разом з кулею. А операція тривала замість запланованих 2-х годин майже 5.
Зараз вже все добре. Альо мені доведеться буде залишитися в клініці в Мюнхені на довше», — написав він.

«Як це навіть могло таке зі мною, пересічною, майже нікому невідомою людиною трапитись?

 • Тому що Німеччина – це правильно у прямому та переносному сенсі
 • Тому що у Німеччині виявилися друзі, які мені дуже допомогли організаційно
 • Тому що німецька влада взяла на себе витрати на операцію та експертизу, суттєві витрати
 • Тому що я довіряю німецьким правоохоронцям
 • Тому що операція не складнішою, ніж мені її передбачали в Україні, вона тривала більш ніж 5 (п’ять) годин. У результаті мені видалили частину легені разом із кулею.
 • Тому що я хочу правди та справедливості та готовий йти на край землі за цією правдою, якщо правди в Україні не знайте.
 • Та ця правда потрібна не тільки мені, вона потрібна усім нам. Справедливість є і за неї треба боротися», — заявив Олег Михайлик.

  Нагадаємо, у вересні 2018 року на Олега Михайлика був скоєний зухвалий напад недалеко від його дому та в декількох кроках від одеського Управління Національної поліції. У результаті він був тяжко поранений — куля пройшла через руку та потрапила у легеню. Там вона зупинилася, ледь не зачепивши серце. У зв’язку з цим він переживши клінічну смерть.

  У ході розслідування було затримано трьох громадян Грузії. У одного з них було вилучено зброю. На думку полійії саме з цієї зброї вони поцілили у Михайлика.

  Операцію з вилучення кулі вирішено було проводити в Німеччині, оскільки довіра до українських правоохоронців немає і вони це довели на прикладі того, як готувався пакет необхідних документів щоб забезпечити правову допомогу Михайлику за кордоном. Така поведінка представників слідчих органів говорити про те, що куля у данній справі є одним з найважливіших речових доказів. Саме експертиза кулі може надати відповідь на питання з якої зброї поцілили у Михайлика та суттєво змінити хід слідства. Альо все говорити про те, що українські правоохоронці не зацікавлені у експертизі даного речового доказу.

  Доброго дня, мої друзі!Навіть я ще в катетерах, альо температура трохи спала. Тому вирішив одразу написати для тих, хто…

  Publiée par Олег Михайлик sur Dimanche 13 janvier 2019


  Источник

  Most Popular

  To Top