Головні новини

Олегу Михайлику зробили операцію в Німеччині

Потерпілому від нападу у вересні 2018 активісту Олегу Михайлику нарешті зробили операцію, яка дозволила вийняти кулю.

Керівник міської організації політичної партії «Сила людей» Олег Михайлик відчуває себе достатчно добре, що дало возмодность провести операцію з вилучення кулі з легких. Про це повідомила прес-служба Нацполиции.

Національна поліція вже направила до ГПУ документи, необхідні для збереження речового доказу під час операції «одеського активіста» в Німеччині.

«Для збереження речового доказу поліцейські отримали рішення суду з вилучення кулі і необхідної медичної документації компетентними органами Німеччини, 11 січня, за інформацією іноземних колег, операція була проведена, кулю — вилучили», — повідомили правоохоронці.

Незважаючи на туманні пояснення, вдалося з’ясувати, що це був Олег Михайлик. Про те дізналися журналісти «Української Правди» від представника Нацполиции Ярослава Тракало.

Нагадаємо, 25 вересня стан пораненого Михайлика покращився настільки, що він зміг вставати, однак операцію перенесли на невизначений термін.

Нагадуємо, що у суботу, 22 вересня, Михайлик отримав вогнепальне поранення біля свого будинку. Активіст втратив багато крові і впав у кому. Зараз йому стало краще. Вже трохи пізніше правоохоронці затримали трьох підозрюваних у нападі на Михайлика. Всі вони — громадяни Грузії.

Незабаром були знайдені всі нападники на активста, поміщені під варту, і чекають суду.

«>

11.01.2019
19:52
Источник

Most Popular

To Top