Головні новини

Омельченко згадав, як Тимошенко затримали в Москві з контрабандними 100 тисячами доларів

У липні 1995-го року в Москві в аеропорту «Домодєдово» Юлія Володимирівна була затримана з контрабандою 100 тисяч американських доларів, які були загорнуті у фольгу, нібито продукти харчування. Юлія Володимирівна просто не знала, що ФСБ – мої колеги, давно тримають його під повним «ковпаком», оскільки вона мала тісні фінансові контакти з вищими посадовими особами міністерства оборони РФ.

Про це в ефірі пост-шоу «Джокери. Шлях у президенти» на телеканалі ZIK заявив екс-нардеп, заступник голови Спілки офіцерів України, генерал-лейтенант Григорій Омельченко.

Гість програми підкреслив, що Юлія Тимошенко не цікава йому як колишній бізнесмен, сьогоднішній політик. Він зазначив, що офіцери СБУ його цікавить інша складова щодо Тимошенко – та, що пов’язана з національною безпекою України.

«У березні 1995 року Тимошенко була затримана в Запоріжжі, а потім арештована за спробу вивезти контрабандним шляхом 26 тисяч американських доларів. Якісь сили втрутилися, щоб звільнити її з-під варти, потім справу закрили, тому що у неї була малолітня дочка, були і висновки лікарів про хвороби»,– розповів Григорій Омельченко.

Він підкреслив, що ця інформація була направлена їм в правоохоронні органи.

«Тоді я ще був народним депутатом України»,– додав Омельченко.

Також він розповів про друге затримання Тимошенко з контрабандою в Москві.

«У липні 1995-го року в Москві в аеропорту «Домодєдово» Юлія Володимирівна була затримана з контрабандою 100 тисяч американських доларів, які були загорнуті у фольгу, нібито продукти харчування.

Юлія Володимирівна просто не знала, що ФСБ – мої колеги, давно тримають його під повним «ковпаком», оскільки вона мала тісні фінансові контакти з вищими посадовими особами міністерства оборони РФ. Не бути під «ковпаком» ФСБ – це було наївно. Мабуть, на той час у неї не було хороших радників на цю тему. Вона була затримана за це, але через деякий час відпустили»,– повідомив екс-нардеп Григорій Омельченко.

Він зазначив, що інформацію про затримання Тимошенко в російському аеропорту з контрабандою він також направив в правоохоронні органи України.

Нагадаємо, під час голосування за непродовження дії Договору про дружбу з Російською Федерацією в залі була відсутня голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

“>

07.12.2018
22:18
Источник

Most Popular

To Top