Партнерка Павла Вишнякова по «Танцях з зірками» серйозно травмувалася — Олігарх

В одинадцятому ефірі «Танців з зірками» Юлія Сахневич, партнерка актора Павла Вишянкова, отримала травму. Про це «ОЛІГАРХ» дізнався з повідомлення Сlutch.

На минулих вихідних, 4 вересня, в ефірі телеканалу 1+1 вийшла одинадцята серія легендарного танцювального проекту » Танці з зірками 2018. Неприємний інцидент стався під час виступу найромантичнішої пари сезону — Павла Вишнякова і Юлії Сахневич. Їхній номер був наповнений красивими підтримками. Виконуючи одну з них, Юлія травмувала спину, тому їй довелося вдатися до допомоги команди лікарів проекту. Тепер з’явилися нові подробиці про стан дівчини.

На офіційній сторінці Танців з зірками 2018 в Instagram з’явився пост з новими подробицями про стан Юлії Сахневич. Схоже, що травма, яку вона отримала під час виступу з Павлом Вишняковим в одинадцятому прямому ефірі, виявилася серйозною. На даний момент дівчина не може готуватися до наступного танцю. «На жаль, Юлія Сахневич за час виступу серйозно травмувала спину. Ми дуже сподіваємося, що вже найближчим часом Юля видужає і зможе почати підготовку до наступного ефіру», — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, стало відомо, хто покинув проект «Танці з зірками»


Надрукувати
Дубровська Тетяна
«ОЛІГАРХ»
Источник

Most Popular

To Top