Головні новини

Петро Порошенко відвідує храм Московського Патріархату

Петро Порошенко продовжує відвідувати храм Московського Патріархату.

“Наш храм відвідує син Петра Порошенка. Президент в цьому році приїжджав на службу на Великдень. Він їздить по багатьом храмам на православні свята, у тому числі був і у Володимирському соборі”, – повідомила працівник в монастирі. У 2009 році в медіа повідомлялося, що глава наглядової ради Нацбанку України Петро Порошенко на свято Трійці був висвячений на диякона у Свято-Іонівському монастирі

Також поширювалася інформація, що Петро Порошенко взяв участь у хресному ходу, несучи ікону з зображенням Трійці.

Однак намісник Свято-Троїцького Іонинського Монастиря в Києві архімандрит Іона (ЧЕРЕПАНОВ) спростував інформацію про висвячення Петра Олексійовича, але підтвердив, що Президент України взяв участь у хресному ходу.

“Петро Олексійович не був висвячений в диякони. На Трійцю він дійсно брав участь у хресній ході в нашому монастирі. Згідно з давньою християнською традицією, на ньому був надітий стихар (церковне вбрання у вигляді довгої прямої одягу з широкими рукавами), а в руках була ікона Трійці. Такі ж одягу були і на інших членів, які брали участь у хресному ході”, – повідомив намісник.

У 2013 році сайт Religion.in.ua повідомляв, що таїнство вінчання сина Петра Порошенка проведе священнослужитель Свято-Троїцького Іонинського монастиря УПЦ (МП) Олексій Морозов.

“>

07.12.2018
16:56
Источник

Most Popular

To Top