Головні новини

Під Львовом у лісі знайшли 50 кілограмів ртуті

У місті Винники, який територіально належить до Львівської міської ради, виявили два металевих контейнера, загальною вагою 50 кг, заповнені ртуттю.

Про це повідомила прес-секретар Головного управління Нацполиции у Львівській області Світлана Добровольська.

Правоохоронцям 11 лютого надійшла інформація про те, що випадковим перехожим у місті Винники були виявлені контейнери з невідомим вмістом. На місці знахідки було виставлено охорону та повідомлено ДСНС та інші відповідні служби.

«12 лютого контейнери, після обстеження рятувальниками, були вилучені. У них виявили 50 кг ртуті, яка, орієнтовно, знаходилася в землі близько 30 років», — повідомила Добровольська.

Як повідомляє місцева газета » Винниківський вісник, на підозрілу знахідку випадково натрапив місцевий житель, який вигулював собаку. Контейнери, які знаходилися неподалік від вулиці Богдана Хмельницького, в 300 метрах від житлових будинків.

«Контейнери були загорнуті в целофанові пакети. В одному з схованок ми виявили пляшку, на якій дата — 1989 рік. Напевно, коли зловмисник викрав ці контейнери на одному з підприємств, але реалізувати з різних причин не встиг. Вони вже вилучені, небезпеки для життя і здоров’я людей немає», — розповів представник Личаківського відділу поліції міста Львова Олег Строцкий.

«>

13.02.2019
21:44
Источник

Most Popular

To Top