Новини Донецька

Підприємці вважають парламент лідером по корупції – дослідження UNIC

Верховна Рада очолила рейтинг ТОП-5 корумпованих органів влади на думку підприємців. Про це свідчать результати дослідження Всеукраїнської мережі доброчесності і комплаєнса UNIC «Корупція в Україні — погляд бізнесу», які оприлюднила голова секретаріату UNIC Ганна Герасимчук в ході презентації результатів дослідження на прес-конференції сьогодні, — повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Найменш корумпованим підприємці вважають малий і середній бізнес, тоді як великий бізнес наближається до середині рейтингу. Топ-позицію, на думку бізнесу, займає Верховна Рада», – повідомила А. Герасимчук.

Як свідчать матеріали дослідження, проведеного шляхом опитування 305 керівників підприємств та їх заступників, 54% респондентів зазначили, що корупція і недобропорядочное поведінка для народних депутатів «дуже характерно», 13% – «дещо характерно», 7% — іноді, 23% — не змогли відповісти і лише 2% погодилися з думкою, що корупція в парламенті майже не поширена, 1% — відсутня.

У Топ-5 найбільш корумпованих органів і сфер увійшли також суди – 43% респондентів вважають корупцію для них «дуже характерною» митниця – 39%, Кабінет міністрів – 31%, а також великий бізнес – 31%, зазначається в матеріалах дослідження.

«Це означає, що великий бізнес так чи інакше зростається з державними органами влади, так званими впливовими людьми», – пояснила в ході прес-конференції член виконавчого комітету UNIC, партнер юридичної фірми Arzinger Лана Сінічкіна.

Источник

Most Popular

To Top