Головні новини

Підставні свідки: як ФСБ намагається фальсифікувати “справа Гриба” прямо в ході суду

У Росії продовжують фальсифікувати справу українця Павла Гриба — наймолодшого в’язня Кремля.

У матеріалах слідства з’явилися фейкові свідки і абсолютно нова версія затримання. Тепер стверджується, що Гриба заарештували не в Гомелі, а в Росії під Смоленськом у місті Ярцево.

У суді Ростова-на-Дону 6 грудня були заслухані свідчення трьох свідків — колишніх оперативників карного розшуку. Виступали вони по відеозв’язку. Свідки стверджували, що виявили Гриба на залізничній станції «Ярцево», молодий українець здався їм неблагонадійним. «Коли одна людина на одному місці ходить по перону і дивиться взад-вперед, по боках — це підозріло», — стверджував один із свідків. Оперативники заявили, що привезли затриманого до чергової частини, зняли відбитки пальців і виявили, що українець перебуває в розшуку.

Як повідомляє «Кавказький вузол», українець на суді заявив, що «свідків» бачить перший раз в житті, у затриманні вони участі не брали. Гриб наполягає на своїх початкових показаннях: його схопили невідомі у білоруському Гомелі, кинули в мікроавтобус і вивезли в Росію.

Адвокат Марина Дубровіна аналогічно вважає, що «свідки» просто завчили потрібні свідчення. «Пісня, яку вони вивчили, так як ніхто з них Павла, звичайно, не затримував. Реально Павло був затриманий 24-го (серпня 2017)… 25-го вранці він вже був в Ярцево, його тримали в якомусь спортивному залі, там були якісь шведські стінки, до однієї з них він був прикутий. Він це пам’ятає, і ми говорили про це», — розповіла адвокат.

“>

07.12.2018
13:56
Источник

Most Popular

To Top