Головні новини

Побиття активістів у Києві: Аваков заявив про информатаках на МВС

Критику в свою адресу і очолюваного відомства міністр пов’язує з початком виборчого процесу.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що після затримання і побиття активістів акції «Хто замовив Катю Гандзюк?» на Подолі в Києві на Міністерство внутрішніх справ і Національну поліцію здійснюються информатаки.

Про це він заявив в ефірі «Свободи слова» на телеканалі ICTV.

Зокрема, відповідаючи на запитання щодо протистояння силових структур, коли проти поліцейських, які брали участь у побитті активістів, прокуратурою відкриваються кримінальні справи, Аваков заявив про тиск на очолюване ним відомство.

На думку міністра, информатаки на МВС здійснюються у зв’язку з тим, що в Україні розпочався складний виборчий процес.

«І я їх (атаки – ред.) пов’язую насамперед з тим, що ми зайняли дуже ясну, чітку і безкомпромісну позицію: ми хочемо провести ці вибори без підкупу і без фальсифікацій. Можливо, хтось чекав іншого, але ми будемо стояти на цій позиції дуже чітко, незалежно від того рівня провокацій або тиску, які намагаються чинити на мене особисто, на поліцію, на МВС у міру наближення до дати голосування», — зазначив Аваков.

Він пообіцяв розібратися з правоохоронцями, які при затриманні активістів діяли неадекватно. За словами глави МВС, образливі заклики і надмірне насильство з боку поліцейських неприпустимі, так само як і штурм райвідділу поліції, а також те, що один штаб кандидата надсилає бойову групу до мітингу іншого кандидата.

«>

12.02.2019
12:37
Источник

Most Popular

To Top