Головні новини

Подільники Юри Єнакіївського продовжують патрати бюджет Києва

КП “Головний інформаційно-обчислювальний центр” (ГІОЦ) Київської міської держадміністрації 26 листопада за результатами тендеру замовило ЗАТ “Промзв’язок” обладнання на 100,67 млн грн.

Про це повідомляють “Наші гроші” з посиланням на дані в системі “Прозорро”, передає “УКРРУДПРОМ”.

Згідно з умовами тендеру, замовлено 600 автоматів поповнення коштів для оплати проїзду.

В тому числі, переможець тендеру поставить 90 автоматів продажу і поповнення засобів оплати проїзду і разових квитків з оплатою монетами, купюрами і платіжними картками, з видачею здачі монетами по 210 тис. грн за штуку.

Також закуплено 180 автоматів продажу і поповнення засобів оплати проїзду і разових квитків з оплатою монетами і купюрами, з видачею здачі монетами по 172 тис. грн і 330 автоматів поповнення засобів оплати проїзду і разових квитків з оплатою монетами і купюрами, з видачею здачі монетами по 154 тис. грн за штуку.

За трьома первинними договорами, 50 автоматів повинні були поставити до 26 грудня 2018 року, а решта — до середини 2019 року, причому вартість поставки 2018 року по кожному з трьох договорів не повинна була перевищувати 40 млн грн. У грудні максимальну вартість поставки 2018 року зменшили, відповідно до 5,45 млн грн, 9,45 млн грн і 25,1 млн грн.

Сума угод на 0,3% нижче очікуваної вартості закупівлі у 100,95 млн грн.

Єдиним допущеним конкурентом переможця торгів був одеський виробник ТОВ “Телекарт-Прилад” Олексія, Ольги та Людмили Козлових, причому ніхто не знижував ціну в ході торгів.

ТОВ “МТ-КАРС” Леоніда Миндича не допустили до аукціону через відсутність в його тендерній пропозиції електронно-цифрового підпису. Відхилена фірма скаржилася в АМКУ на нібито неправильну банківську гарантію “Телекарт-прилад”, але марно.

Столична “Промзв’язок” належить ТОВ “Екіпаж” (52%) Ірини Соколовської, Євгенія Карачарова і Михайла Ігоровича Піковського, а також Миколі Соколовському (13%) та начальнику Енергетичної митниці ГФС Ігорю Олександровичу Пиковскому (13%).

Останній раніше очолював митницю Києва, а в 2008-2010 роках був першим заступником голови Державної митної служби Валерія Хорошковського та Анатолія Макаренка.

У 2014 році він був обраний депутатом Київської міськради від “Удару ” Солідарності”. Тоді було відомо, що Ігор Піковський є бізнес-партнером нардепа Юрія Іванющенка по фірмі “Генотест”. Іванющенко початку часів Януковича вважався неформальним куратором митниці.

“>

08.12.2018
21:20
Источник

Most Popular

To Top