Головні новини

“Поговоримо про конкретні кроки”: Лавров зробив заяву про долю полонених моряків

Доля захоплених Росією в Чорному морі українських моряків буде вирішуватися після суду.

Таку заяву зробив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров в коментарі журналістам 7 грудня, додавши, що українці перебувають під слідством, передає ТАСС.

“Коли закінчиться слідство, суд. Як тільки суд над ними завершиться, тоді можна буде говорити про те, як їх долю полегшити або домовитися про якісь конкретні кроки. Але це буде зроблено після того, як завершиться судовий процес”, – сказав він.

За словами Лаврова, українців відвідує в СІЗО уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова, “вони відчувають себе непогано, їх здоров’ю нічого не загрожує”.

У свою чергу російський омбудсмен розповіла, що відвідала капітана Романа Мокряка і співробітника СБУ Андрія Драча в московському СІЗО-2 ФСВП РФ.

“Відвідала в СІЗО-2 ФСВП Росії разом з російськими громадянами і українських військовослужбовців: капітана корабля Романа Мокряка і співробітника СБУ Андрія Драча. Перевірила умови утримання і стан здоров’я”, – зазначила вона.

За словами Москальковой, українські моряки містяться в двомісних камерах по одному, “оскільки перебувають на десятиденному карантині”.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Тетяна Москалькова (@moskalkova.official) 7 Гру 2018 р. о 10:06 PST

“>

08.12.2018
10:58
Источник

Most Popular

To Top