Головні новини

Поліцейського Мельникова, який бив лежачого активіста, не навчали силового затримання великої кількості людей, — Артем Шевченко

Працівник поліції Василь Мельников перевищив повноваження при затриманні представників С14 в Києві, тому що він не був «спеціально навчений для силового затримання великої кількості людей».

Про це в ефірі Громадського повідомив директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко.

«В даному випадку я б хотів звернути увагу на одну принципову деталь — у нас під підозрою поліцейський, який не є професійним правоохоронцям, він оперуповноважений Подільського райвідділу, в той час як ні до одного поки з поліцейських спецполку Державне бюро розслідувань не пред’явили», — сказав Шевченко.

Речник МВС додав, що, як видно на відео, дії інших поліцейських, які затримували праворадикалів біля Подільського райвідділу поліції Києва 9 лютого, були досить професійні. «Принаймні, ДБР не пред’являє претензій», — сказав він.

«А ось це особа (Мельников, — Ред.) не навчалося спеціально для силового затримання великої кількості людей, очевидно допустив помилку, яка трактується законом як перевищення повноважень. І, безумовно, має нести відповідальність за це», — зазначив Шевченко.

«>

12.02.2019
22:33
Источник

Most Popular

To Top