Новини Донецька

Поліція перевіряє інформацію про забруднення річки Кривий Торець (ВІДЕО)

Поліція проводить перевірку за фактом забруднення води в річці Кривий Торець в районі прифронтового Торецка. Про це йдеться в сюжеті ТК «UA:Донбас».

Порив шламопроводу Центральної збагачувальної фабрики в Кривий Торець в кінці січня зняли на відео представники громадської організації «Твій новий місто».

«Тут зливається міська зливова каналізація з іншими водами. Вода, яка зараз тече з насосною фабрики, фарбує берег в чорний колір. Типовий для пульпи колір. На міської зливової каналізації таких слідів немає», — говорить голова ГО «Твій новий місто» Володимир Єлець.

За словами активіста, під час аварії на фабриці зупиняється насос, і вода зливається або в яр близько фабрики, або прямо в річку.

На території фабрики активістів затримали охорона. До них вийшов директор компанії Євген Гончаренко.

«Є схема. Люди два рази на добу обстежують трубопровід. У випадки виникнення аварії моментально виїжджають бригадою і ремонтують трубу. Скидання відходів не проводився», — заявив він .

В даний час факт внесено до журналу єдиного обліку заяв і звернень. Якщо за результатами перевірки будуть виявлені ознаки кримінального злочину, то факт внесений до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Источник

Most Popular

To Top