Новини Донецька

Поліція попередила спробу штурму колишнім ректором Амосової Національного медичного університету

Поліція вивела з приміщення Національного медичного університету ім. Богомольця людей, які штурмували адміністративна будівля. Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров’я.

Наголошується, що зараз учасники штурму надають пояснення правоохоронним органам.

«Поліція вивела з приміщення НМУ ім. Богомольця прихильників Катерини Амосової, зараз вони дають пояснення правоохоронним органам. Ймовірна ще одна спроба штурму», — повідомили в прес-службі Моз.

Як повідомлялося раніше, вранці 14 січня в Міністерстві охорони здоров’я заявили про штурм адміністративної будівлі НМУ ім. Богомольця. У Моз заявили, що це спроба колишнього ректора Катерини Амосової потрапити в університет.

Як повідомлялося раніше, 8 січня Міністерство охорони здоров’я втретє розірвало контракт з Катериною Амосової, звільнивши її з посади ректора Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця. В березні 2016 року Держфінінспекція провела ревізію фінансово-господарської діяльності НМУ ім. А. А. Богомольця за період з 1 жовтня 2012 року по 1 грудня 2015 року. В результаті перевірки було виявлено низку грубих порушень, які Держфінінспекція України зобов’язала керівництво НМУ усунути. Однак Катерина Амосова не виконала вимоги в повному обсязі. Загальна сума збитків, завданих державі через невиконання вимог Держфінінспекції ректорку НМУ, складає більше 3 млн грн. Досудове розслідування прокуратури Києва за фактом розкрадання і нецільового використання бюджетних коштів керівниками адміністрації НМУ ім. Богомольця триває.

Источник

Most Popular

To Top