Порошенко не прийняв відставку Луценка

Президент Петро Порошенко повернув заяву про відставку Генерального прокурора Юрія Луценка. Про це «Українській правді» повідомили у прес-службі адміністрації президента.

«Президент повернув заяву генпрокурора, враховуючи, що Юрій Луценко отримав вотум довіри в парламенті (всього 38 голосів при рейтинговому голосуванні) і перед нею стоять важливі завдання», — зазначили у відомстві.

7 листопада генпрокурор подав заяву президенту про відставку. Про своє бажання Луценко заявив з трибуни Верховної Ради 6 листопада. Таке рішення він прийняв у зв’язку з критикою правоохоронних органів у справі про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк.

«Щоб не було сумнівів, що за владу ніхто не чіпляється, я сьогодні подаю заяву про відставку президенту України, і ви в парламенті повинні розглянути це питання. Прошу зробити це на цьому тижні», — сказав він.

У той же день віце-спікер Верховної Ради і член фракції «Блок Петра Порошенко» Ірина Геращенко заявила, що правляча коаліція не підтримує відставку.

Згодом спікер Верховної Ради Андрій Парубій поставив на рейтингове голосування питання відставки генпрокурора і за це віддали свої голоси лише 38 нардепів, — йдеться в повідомленні.

Источник

Most Popular

To Top