Головні новини

Порошенко є найбагатшим кандидатом у президенти

Найменш забезпеченими серед головних претендентів на пост глави держави виявилися Садовий і Гриценко.

Чинний глава держави Петро Порошенко значно випереджає інших найбільш рейтингових кандидатів на пост президента України за розміром задекларованих у 2017 році доходів.

Про це повідомляє громадський рух ЧЕСНО.

Так, в список потрапили 10 кандидатів: президент Петро Порошенко, шоумен Володимир Зеленський, народні депутати Юлія Тимошенко, Олег Ляшко, Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Євген Мураєв, Олександр Шевченко, мер Львова Андрій Садовий і екс-міністр оборони Анатолій Гриценко.

Порошенко лідирує в рейтингу з досить великим відривом. Він вказав у декларації близько 839 млн гривень грошових активів і доходів. На другому місці зі значним відставанням виявився Вілкул, найменш заможні – Садовий і Гриценко.

Значна частина кандидатів зберігає гроші готівкою. У Мураєва, зокрема «кешем» є близько 99 млн гривень. У той же час чинний президент тримає свої гроші у власному «Міжнародному інвестиційному банку».

За рівнем отриманих в 2017 році доходів на першому місці знаходиться Ляшко – переважно за рахунок задекларованої відчуженої нерухомості на суму 15 млн гривень.

Згадані кандидати задекларували в цілому 138 компаній. Найбільше їх станом на 2017 рік належали Порошенко – 102, на другому місці – Зеленський з 12 компаніями. Тільки вони двоє з десятка кандидатів вказали наявність фірм за межами України.

«>

14.02.2019
08:04
Источник

Most Popular

To Top