Новини Донецька

Порошенко закликав США і ЄС заборонити судам з РФ заходити в їхні порти

Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю Fox News закликав ЄС і США заборонити російським суднам заходити в європейські і американські порти. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Порошенко заявив, що саме таким має бути відповідь на дії Росії в Чорному і Азовському морях, які він назвав «агресією». За словами Порошенка, Росія продовжує блокувати Азовське море, в тому числі для суден з Європейського союзу.

Президент України знову закликав НАТО направити кораблі в Чорне море, а країни Заходу – ввести новий, «Азовський» пакет санкцій проти Москви.

Президент України назвав «рішучим» відповідь Заходу на захоплення Росією 25 листопада українських кораблів в Чорному морі і арешт моряків, проте заявив, що очікує не слів, а дій.

У повідомленні нагадується, що країни Заходу раніше закликали Москву звільнити 24 заарештованих моряка і повернути Україні кораблі. Новий лідер німецького ХДС Аннегрет Крамп-Карренбауэр заявила, що не виключає заборони на захід наступних з Азовського моря російських суден у європейські порти.

Як повідомлялося, 10 грудня Петро Порошенко підпише прийнятий Верховною Радою закон про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією.

Источник

Most Popular

To Top